BRONEERI JUBA TÄNA JA SUL ON VEEL VALIKUT!

AISA KVARTAL

Aisa elamukvartali hoonestuslahenduse idee autor on Tartu arhitekt Jengel Ansip arhitektuuribüroost Arhitex OÜ, kelle projekteeritud kortermaju on nii Tartu linnas kui mujal.  Ideid viib teostuseni Dorpat Ehitus OÜ.

Dorpat Ehitus OÜ on kodumaine ettevõte. Ettevõtte tuumiku moodustavad asjatundlikud ehitusinsenerid ja spetsialistid, kelle teadmistele ja kogemustele toetudes leitakse parimad ideed ja lahendused erinevate hoonete ehitamiseks.
Dorpat Ehituse personal on juhtinud nii Tartus kui ka Tallinnas üle 400 ühiku elamispindade ehitust (korterid) ja omab pikaaegset kogemust elamuehitusvaldkonnas, mis tagab ka kliendile ootuspärase kvaliteedi.

HOONESTUS

Aisa kvartali I etapis on valminud kaks kortermaja Aisa põik 6 ja 8, kus kõik korterid tänaseks omaniku leidnud.
Kvartali II etapi esimesed kolm neljakorruselist kortermaja ehitatakse Looga tänavale ühtse lahendusena. Looga tänav moodustab kvartalis suure ringtee, mille välis- ja sisekülgedele rajatakse sarnase arhitektuuriga 2-kuni neljakorruselised elamud. Tänav ja parkimiskohad on lahendatud kompleksselt, mis võimaldab maja külgedele ja tagustele aladele jätta ruumikad haljasalad, millest 33% haljastatakse püsitaimede (sh kõrghaljastus) ja muruga.

KORTERID

1-, 2-, ja 4 toaliste korterid on hästi läbi mõeldud planeeringutega ja optimaalsete suurustega. Esimese korruse korterite juurde kuulub terrass koos oma maatükiga, kõrgematel korruste korterites on rõdud. 4 toalised penthouse-tüüpi korterite juurde kuuluvad avarad katuseterrassid. Kõikide korterite juurde kuulub üks parkimiskoht ning esimesel korrusel paiknev panipaik. Esimestel broneerijatel on võimalus juurde osta lisaparkimiskoht.

SISEVIIMISTLUS

Eluruumide seinad ja laed kaetakse standardlahendusena heledate värvidega. Võimalik on valida ka endale sobivates toonides lahendus. Vannitubade ja tualettide seinad ning põrandad kaetakse keraamiliste plaatidega. Võimalik valida kahe paketi vahel. Tubade ja esikute põrandate viimistluseks kasutatakse tammeparketti, valida saab naturaalse ja valge tooni vahel. Korteri välisuks on metallist ja värvitud, siseuksed siledad mantelluksed.

Duširuum ja tualettruumid sisustatakse Grohe sanitaartehnikaga.

KONSTRUKTSIOONID

Kortermaja välisseinad ja kandvad siseseinad on kivist, mittekandvad seinad erikõva kipsist, isolatsioonimaterjaliks on vill. Vahelaed ja katuslagi on õõnes-paneelidest, katuse katteks bituumenrullmaterjal. Maja fassaad on krohvitud, Aknad ja rõduuksed on PVC raamil 3X klaaspaketiga. Rõdu konstruktsioon on metallist ja piirded klaasist. Elamutel on A-energiamärgis.

TEHNOSÜSTEEMID

Kütteallikaks on kaugküttel põhinev keskküte. Kõikides ruumides on vesipõrandaküte ning ruumi temperatuuri reguleerimiseks paigaldatakse tubadesse reguleeritavad termostaadid. Korterites on soojustagastusega sundventilatsioon. Elamu katusel on päikesepaneelid.

TEKKIS KÜSIMUS? MÜÜGIPARTNER AITAB!

null

+ 372 502 9961

null

MARGUS PEKK

margus@gildi.ee