fbpx
Novem

TUTVUSTUS & ASUKOHT

Aisa elamukvartal asub Märja vaikses linnaosas, millel on kiire ühendus kesklinna ja lõuna ringteega ning kus kõik vajalik on lähedal. 2019 oktoobris avati elamukvartali piirile Coop’i kauplus, elumajade keskele kerkib arenduse valmides ka lasteaed (hetkel lähim Eerikal ehk ~1 km kaugusel). Lähiümbruses on vanemate korterelamute rajoon ning viimase 15 aasta jooksul kiiresti kasvanud ühepereelamute kogum. Elanikkond on kiiresti kasvav. Lõunakeskus jääb linnulennul 1km kaugusele, kesklinna on 5,5 km auto- või bussisõitu. Viljandi manatee äärde on rajatud jalutamiseks ja sportimiseks kergliiklusteed nii kesklinna kui Haage suunas.

KORTERMAJAD

Elamud on energiasäästlikud (B-energiaklass), soodsate kõrvalkuludega! Elu-majade katustel toodavad energiat päikesepaneelid.
Aisa põik 6 ja 8 kortermajad ehitatakse samaaegselt, terviklahendusena. Majad asuvad kokku 4142 m2 suurusel maaalal, millest üle poole jääb haljastuse alla. Lisaks on kinnistute naabruses (lääne suunal) kõrghaljastus. Vaatamata suurele haljastuse osakaalule on parklakohti piisavalt kahe korterelamu vahele rajatav parkla mahutab kokku 46 autot. Majade juures saab olema ka jalgrattaparkla. Kortermaja välisseinad ja kandvad siseseinad on kivist, vahelaed õõnes-paneelidest, katus bituumenrullmaterjalist. Maja fassaad on krohvitud ja osaliselt liigendatud puiduga. Aknad on PVC raamil 3X klaaspaketiga, rõdude uksed on stabiilsuse tõstmiseks alumiinumraamil. Esimestel korrustel on korteritel avarad terrassid, teisel ja kolmandal hubased rõdud. Rõdu konstruktsioon on metallist ja piirded piimja värvusega klaasist.

KORTERID

1-4 toaliste korteritd on hästi läbi mõeldud planeeringutega, suuremad korterid avanevad nii põhja kui lõuna suunas, otsmised korterid saab valida kas hommiku- või õhtupäikese suunal. Kõikide korterite juurde kuulub rõdu, üks parkimiskoht ning panipaik. Esimestel broneerijatel on võimalus juurde osta teine parkimiskoht.

SISEVIIMISTLUS

Eluruumide seinad ja laed kaetakse standardlahendusena heledate värvidega. Võimalik on valida ka endale sobivates toonides lahendus. Vannitubade ja tualettide seinad ning põrandad kaetakse keraamiliste plaatidega. Võimalik valida erinevate lahenduste vahel. Tubade ja esikute põrandate viimistluseks kasutatakse tammeparketti, valida saab heleda ja tumeda tooni vahel. Korteri välisuks on metallist tulekindel ja spoonitud. Siseuksed siledad tahveluksed. Avarad aknad ja rõduuksed on varustatud kolmekordse klaas-paketiga.

KÜTE JA VENTILATSIOON

Kütteallikaks on kaugküttel põhinev keskküte. Kõikides ruumides on vesipõrandaküte ning ruumi temperatuuri reguleerimiseks paigaldatakse tubadesse reguleeritavad termostaadid. Küttemõõturid on korteripõhised. Korterites on soojustagastusega ventilatsioon.

MÜÜGIINFO

Korterite müük on alanud ning endale sobiv korter on võimalik broneerida juba täna! Kiirematel on võimalik kaasa rääkida korteri lahenduses nii siseviimistluse kui muu osas ning soetada lisaparkimiskoht! Broneerimis- ja müügitingimuste osas täpsema info saamiseks võta palun ühendust Novem Kinnisvara müügikorralduse tiimiga.