fbpx

I ETAPP

Kiiresti arenev piirkond

Aisa elamukvartal asub kiiresti arenevas piirkonnas Tartu äärelinnas. Kesklinn jääb 5,5 km kaugusele, transpordiühendused kesklinna ja teiste linna piirkondadega on head. Elanikkond on kiiresti kasvav ja infrastruktuur arenev. Vahetus läheduses elab ligi 1000 elanikku ja on rohkete uute elamuarenduste toel kasvav – ainuüksi arendatavale alale on järgmise viie aasta jooksul lisandumas ca 250 uut eluruumi.

Detailplaneeringu kohaselt rajatakse uuselamurajooni südamesse kohaliku omavalitsuse poolt lasteaed. Viljandi maantee äärsele ärimaale on 2019 valminud kaubanduskeskus. Ümbruses on ehitatud jalutamiseks ja sportimiseks kergliiklusteed nii kesklinna kui Haage suunas.

Aisa Kvartal

Rajatavas Aisa kvartali elurajoonis ehitatakse terviklahendusena lähiaastate jooksul 17 kahe- kuni neljakorruselist korterelamut kokku ligi 250 korterit. Esimese kahe korteremaja (kokku 30 korteriga) ehitus algab juulis 2020 ja elamud valmivad 2021 aasta suvel. Kortereid saab broneerida juba täna!
Kogu elamukvartal on planeeritud peresõbralikuks, hoonestus on suhteliselt madal, korterite arv maja kohta mõõdukas, krundid maitsekalt haljastatud. Rõhku ona pandud kergliiklusteede ning rohealade rajamisele – Aisa tänav on palistatud pärnaalleega - tagades samas head juurdepääsuteed ning parkimisvõimalused.