EELMÜÜK ALANUD!

Kiiresti arenev piirkond

Aisa elamukvartal asub kiiresti arenevas piirkonnas Tartu äärelinnas. Kesklinn jääb 5,5 km kaugusele, transpordiühendused kesklinna ja teiste linna piirkondadega on head. Elanikkond on kiiresti kasvav ja infrastruktuur arenev. Vahetus läheduses elab ligi 1000 elanikku ja on rohkete uute elamuarenduste toel kasvav – ainuüksi arendatavale alale on järgmise viie aasta jooksul lisandumas ca 200 - 350 uut eluruumi.

Detailplaneeringu kohaselt rajatakse uuselamurajooni südamesse kohaliku omavalitsuse poolt lasteaed. Viljandi maantee äärsele ärimaale on uueks aastaks valmimas kaubanduskeskus. Ümbruses on ehitatud jalutamiseks ja sportimiseks kergliiklusteed nii kesklinna kui Haage suunas.

Aisa Kvartal

Elamukvartalisse rajatakse 5 aasta jooksul 17 kahe kuni neljakorruselisi korterelamut. Kogu elamukvartal on planeeritud peresõbralikuks, hoonestus on suhteliselt madal, korterite arv maja kohta mõõdukas. Rõhku pannakse kergliiklusteedele, kõrg- ja madalhaljastusele, tagades samas head juurdepääsud ning parkimisvõimalused. Esimeses etapiga valmib 4 korterelamut – 2019 aastal alustatakse ehitusega Aisa 16 ja 18 kinnistutel. Esimeste majade valmimisaeg on 2020 a. sügis.

Kõik vajalik lähedal

  • Tartu kesklinn 5,5 km
  • Lääneringtee 1,6 km